درباره ما

در این بخش با فعالیت های گروه صد دروازه، مفهوم صد دروازه و عوامل اجرایی آشنا می شوید.

صد دروازه آریانام

در سال تولید و اشغال ملی مفتخریم که با به کار گیری شبکه ای از ادارات و متخخصان ارشد رشته های اقتصادی-بازرگانی-کارآفرینی و صنعت، سامانه ای را طراحی نماییم که از دغدغه های سرمایگذاران و کارگاهها و کارخانه های درحال تعطیلی گرفته تا به ثمر نشستن ایده ی نخبه کشور را رافع باشیم و با فراهم آوردن تمامی نیازمندیهای بخشهای تولیدی و صنعت با به حداقل رسانیدن هزینه ها و بهینه کردن تمامی فرآیندها چرخ صنعت کشور را بیش از پیش به حرکت درآورده و به تمام ناشدنی ها در این بخش پایان دهیم.

صد دروازه سامانه ی جامعی است که با ایجاد ارتباط موثر از خردترین جز صنعت تا کلان ترین بخش آن با بهبود فرایندها و مدیریت هزینه ها ضمن فراهم آوردن رضایت به تولید کنندگان و مصرف کنندگان ، رونق صنعتی و اقتصادی را برای کشور به ارمغان خواهد اورد.

صد دروازه صنعت

هدف صد دروازه

صد دروازه سامانه ی جامعی است که با ایجاد ارتباط موثر از خردترین جز صنعت تا کلان ترین بخش آن با بهبود فرایندها و مدیریت هزینه ها ضمن فراهم آوردن رضایت تولید کنندگان و مصرف کنندگان ، رونق صنعتی و اقتصادی را برای کشور به ارمغان خواهد اورد.

رسالت صد دروازه

صد دروازه با آنالیز تمامی نیازهای یک صنعت گر و کار آفرین از طرح ایده تا تحویل محصول صنعتی آن مشتریان داخل و خارج کشور به عنوان یک همراه مطمئن با آنها خواهد بود و با برنامه ریزی و مدیریت تمامی فرآیندها رونق اقتصادی کشور را نوید میدهد.

راه حل های صد دروازه

صد دروازه برای تمامی نگرانی ها و مشکلات صنعتگران کلان و حتی تولیدکنندگان محلی راه حل درست و کارشناسی دارد . از تامین سرمایه ی یک ایده پرداز نخبه کشور گرفته تا رفع دغدغه های بازگشت و سود سرمایه سرمایه گذاران از تامین مواد اولیه تولیدکنندگان کارخانجات و کارگاه های تولیدی گرفته تا فروش محصولات آنها در بازارها و نمایشگاههای بین المللی
بله صد دروازه راه حل دارد !

بالا